VJ1206Y102JBRAT4X
DigiKeys produktnummer
VJ1206Y102JBRAT4X-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VJ1206Y102JBRAT4X
Beskrivning
CAP CER 1000PF 1.5KV X7R 1206
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
1000 pF ±5% 1500V (1,5kV) Keramiska kondensatorer X7R 1206 (metrisk 3216)
EDA-/CAD-modeller
VJ1206Y102JBRAT4X Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Öppet läge, mjuk anslutning, hög spänning
Storlek/dimension
L 0,132" x B 0,063" (3,35 x 1,60mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,067" (1,70mm)