VJ1206G476MXYTW1BC
DigiKeys produktnummer
720-1857-2-ND - Remsa och spole (TR)
720-1857-1-ND - Remsbit (CT)
720-1857-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VJ1206G476MXYTW1BC
Beskrivning
CAP CER 47UF 6.3V X5R 1206
Tillverkarens standardleveranstid
21 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
47 µF ±20% 6,3V Keramiska kondensatorer X5R 1206 (metrisk 3216)
EDA-/CAD-modeller
VJ1206G476MXYTW1BC Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-85°C
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
±20%
Tjocklek (max)
0,075" (1,90mm)