VJ1206A8R2BXBMP är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Datablad
Uppgradering
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Parametrisk ekvivalent
8.2 pF ±0,1pF 100V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 1206 (metrisk 3216)
VJ1206A8R2BXBMP
DigiKeys produktnummer
VJ1206A8R2BXBMP-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VJ1206A8R2BXBMP
Beskrivning
CAP CER 8.2PF 100V C0G/NP0 1206
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
VJ1206A8R2BXBMP Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
±0,1pF
Tjocklek (max)
0,067" (1,70mm)