VJ1206A6R8CXBMC är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Parametrisk ekvivalent
Direkt
KEMET
6.8 pF ±0,25pF 100V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 1206 (metrisk 3216)
VJ1206A6R8CXBMC
DigiKeys produktnummer
VJ1206A6R8CXBMC-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VJ1206A6R8CXBMC
Beskrivning
CAP CER 6.8PF 100V C0G/NP0 1206
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
VJ1206A6R8CXBMC Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
±0,25pF
Tjocklek (max)
0,067" (1,70mm)