VJ1206A4R7CXBPW1BC är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
4.7 pF ±0,25pF 100V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 1206 (metrisk 3216)
VJ1206A4R7CXBPW1BC
DigiKeys produktnummer
VJ1206A4R7CXBPW1BC-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VJ1206A4R7CXBPW1BC
Beskrivning
CAP CER 4.7PF 100V C0G/NP0 1206
Tillverkarens standardleveranstid
21 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
VJ1206A4R7CXBPW1BC Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
±0,25pF
Tjocklek (max)
0,035" (0,90mm)