VJ1206A332JXAPW1BC är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
3300 pF ±5% 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 1206 (metrisk 3216)
VJ1206A332JXAPW1BC
DigiKeys produktnummer
VJ1206A332JXAPW1BC-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VJ1206A332JXAPW1BC
Beskrivning
CAP CER 3300PF 50V C0G/NP0 1206
Tillverkarens standardleveranstid
21 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
VJ1206A332JXAPW1BC Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,035" (0,90mm)