VJ1206A272GXBMR är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Vishay Vitramon
I lager: 4 638
Parametrisk ekvivalent
Direkt
KEMET
2700 pF ±2% 100V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 1206 (metrisk 3216)
VJ1206A272GXBMR
DigiKeys produktnummer
VJ1206A272GXBMR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VJ1206A272GXBMR
Beskrivning
CAP CER 2700PF 100V C0G/NP0 1206
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
VJ1206A272GXBMR Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
±2%
Tjocklek (max)
0,067" (1,70mm)