VJ1206A182JXBMT | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | VJ1206A182JXBMT |
Beskrivning | CAP CER 1800PF 100V C0G/NP0 1206 |
Tillverkarens standardleveranstid | 13 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 1800 pF ±5% 100V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 1206 (metrisk 3216) |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | VJ1206A182JXBMT Modeller |
Kategori | Temperaturkoefficient |
Tillv. | Arbetstemperatur -55°C-150°C |
Serie | Tillämpningar |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Monteringstyp |
Artikelstatus Aktiv | Inkapsling/låda 1206 (metrisk 3216) |
Kapacitans | Storlek/dimension L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm) |
Tolerans ±5% | Tjocklek (max) 0,067" (1,70mm) |