VJ1206A182JXBMT
DigiKeys produktnummer
720-VJ1206A182JXBMTTR-ND - Remsa och spole (TR)
720-VJ1206A182JXBMTCT-ND - Remsbit (CT)
720-VJ1206A182JXBMTDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VJ1206A182JXBMT
Beskrivning
CAP CER 1800PF 100V C0G/NP0 1206
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
1800 pF ±5% 100V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 1206 (metrisk 3216)
EDA-/CAD-modeller
VJ1206A182JXBMT Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,067" (1,70mm)