VJ1206A151JXEAT
DigiKeys produktnummer
720-VJ1206A151JXEATTR-ND - Remsa och spole (TR)
720-VJ1206A151JXEATCT-ND - Remsbit (CT)
720-VJ1206A151JXEATDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VJ1206A151JXEAT
Beskrivning
CAP CER 150PF 500V C0G/NP0 1206
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
150 pF ±5% 500V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 1206 (metrisk 3216)
EDA-/CAD-modeller
VJ1206A151JXEAT Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,067" (1,70mm)