VJ1111D3R9BXLAJ är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Vishay Vitramon
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Vishay Vitramon
I lager: 0
Datablad
3.9 pF ±0,1pF 630V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 1111 (metrisk 2828)
VJ1111D3R9BXLAJ
DigiKeys produktnummer
720-VJ1111D3R9BXLAJTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VJ1111D3R9BXLAJ
Beskrivning
MLCC
Detaljerad beskrivning
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tolerans
±0,1pF
Storlek/dimension
L 0,117" x B 0,110" (2,98 x 2,79mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,102" (2,59mm)