VJ1111D180JXRAJ
DigiKeys produktnummer
720-VJ1111D180JXRAJTR-ND - Remsa och spole (TR)
720-VJ1111D180JXRAJCT-ND - Remsbit (CT)
720-VJ1111D180JXRAJDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VJ1111D180JXRAJ
Beskrivning
CAP CER 18PF 1.5KV C0G/NP0 1111
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
18 pF ±5% 1500V (1,5kV) Keramiska kondensatorer C0G, NP0 1111 (metrisk 2828)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
VJ1111D180JXRAJ Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Hög Q, låg förlust
Serie
Tillämpningar
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Monteringstyp
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
1111 (metrisk 2828)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,117" x B 0,110" (2,98 x 2,79mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,102" (2,59mm)