VJ0805Y471KXCCW1BC är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Walsin Technology Corporation
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Würth Elektronik
I lager: 0
Datablad
KEMET
KEMET
470 pF ±10% 200V Keramiska kondensatorer X7R 0805 (metrisk 2012)
VJ0805Y471KXCCW1BC
DigiKeys produktnummer
720-VJ0805Y471KXCCW1BCTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VJ0805Y471KXCCW1BC
Beskrivning
MLCC
Tillverkarens standardleveranstid
21 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,035" (0,90mm)