VJ0805Y391KXCAC är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Datablad
Uppgradering
Datablad
Similar
Similar
390 pF ±10% 200V Keramiska kondensatorer X7R 0805 (metrisk 2012)
VJ0805Y391KXCAC
DigiKeys produktnummer
VJ0805Y391KXCAC-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VJ0805Y391KXCAC
Beskrivning
CAP CER 390PF 200V X7R 0805
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
VJ0805Y391KXCAC Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,057" (1,45mm)