VJ0805Y223MXACW1BC är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Vishay Vitramon
I lager: 5 548
Datablad
Uppgradering
Vishay Vitramon
I lager: 0
Datablad
0.022 µF ±20% 50V Keramiska kondensatorer X7R 0805 (metrisk 2012)
VJ0805Y223MXACW1BC
DigiKeys produktnummer
VJ0805Y223MXACW1BC-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VJ0805Y223MXACW1BC
Beskrivning
CAP CER 0.022UF 50V X7R 0805
Tillverkarens standardleveranstid
24 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
VJ0805Y223MXACW1BC Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Tolerans
±20%
Tjocklek (max)
0,035" (0,90mm)