VJ0805Y222JXBAC
DigiKeys produktnummer
720-2034-2-ND - Remsa och spole (TR)
720-2034-1-ND - Remsbit (CT)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VJ0805Y222JXBAC
Beskrivning
CAP CER 2200PF 100V X7R 0805
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
2200 pF ±5% 100V Keramiska kondensatorer X7R 0805 (metrisk 2012)
EDA-/CAD-modeller
VJ0805Y222JXBAC Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,057" (1,45mm)