VJ0805Y184JXJMT är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Vishay Vitramon
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Vishay Vitramon
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Direkt
KEMET
0.18 µF ±5% 16V Keramiska kondensatorer X7R 0805 (metrisk 2012)
VJ0805Y184JXJMT
DigiKeys produktnummer
VJ0805Y184JXJMT-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VJ0805Y184JXJMT
Beskrivning
CAP CER 0.18UF 16V X7R 0805
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
VJ0805Y184JXJMT Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,057" (1,45mm)