VJ0805Y183JLJAJ32
DigiKeys produktnummer
720-VJ0805Y183JLJAJ32TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VJ0805Y183JLJAJ32
Beskrivning
CAP CER 18000 PF 16V X7R 0805 PB
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
0.018 µF ±5% 16V Keramiska kondensatorer X7R 0805 (metrisk 2012)
EDA-/CAD-modeller
VJ0805Y183JLJAJ32 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Tillv.
Egenskaper
Hög temperatur
Serie
Klassificeringar
AEC-Q200
Tolerans
±5%
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,057" (1,45mm)