VJ0805Y104KXJCW1BC
DigiKeys produktnummer
BC1300TR-ND - Remsa och spole (TR)
BC1300CT-ND - Remsbit (CT)
BC1300DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VJ0805Y104KXJCW1BC
Beskrivning
CAP CER 0.1UF 16V X7R 0805
Tillverkarens standardleveranstid
31 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
0.1 µF ±10% 16V Keramiska kondensatorer X7R 0805 (metrisk 2012)
EDA-/CAD-modeller
VJ0805Y104KXJCW1BC Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,037" (0,95mm)