VJ0805Y104KLBAJ32
DigiKeys produktnummer
720-VJ0805Y104KLBAJ32TR-ND - Remsa och spole (TR)
720-VJ0805Y104KLBAJ32CT-ND - Remsbit (CT)
720-VJ0805Y104KLBAJ32DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VJ0805Y104KLBAJ32
Beskrivning
CAP CER 100000 PF 100V X7R 0805
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
0.1 µF ±10% 100V Keramiska kondensatorer X7R 0805 (metrisk 2012)
EDA-/CAD-modeller
VJ0805Y104KLBAJ32 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Tillv.
Egenskaper
Hög temperatur
Serie
Klassificeringar
AEC-Q200
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,057" (1,45mm)