VJ0805Y103JXXCW1BC är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Vishay Vitramon
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
Vishay Vitramon
I lager: 17 963
Datablad
10000 pF ±5% 25V Keramiska kondensatorer X7R 0805 (metrisk 2012)
VJ0805Y103JXXCW1BC
DigiKeys produktnummer
VJ0805Y103JXXCW1BC-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VJ0805Y103JXXCW1BC
Beskrivning
CAP CER 10000PF 25V X7R 0805
Tillverkarens standardleveranstid
22 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
VJ0805Y103JXXCW1BC Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,035" (0,90mm)