VJ0805Y102JXXPW1BC
DigiKeys produktnummer
720-1741-2-ND - Remsa och spole (TR)
720-1741-1-ND - Remsbit (CT)
720-1741-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VJ0805Y102JXXPW1BC
Beskrivning
CAP CER 1000PF 25V X7R 0805
Tillverkarens standardleveranstid
22 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
1000 pF ±5% 25V Keramiska kondensatorer X7R 0805 (metrisk 2012)
EDA-/CAD-modeller
VJ0805Y102JXXPW1BC Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,035" (0,90mm)