VJ0805D331KXPAJ
DigiKeys produktnummer
720-1351-2-ND - Remsa och spole (TR)
720-1351-1-ND - Remsbit (CT)
720-1351-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VJ0805D331KXPAJ
Beskrivning
CAP CER 330PF 250V C0G/NP0 0805
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
330 pF ±10% 250V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0805 (metrisk 2012)
EDA-/CAD-modeller
VJ0805D331KXPAJ Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Hög Q, låg förlust
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,057" (1,45mm)