VJ0805A821JXCAR är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Vishay Vitramon
I lager: 0
Datablad
Similar
Vishay Vitramon
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Parametrisk ekvivalent
820 pF ±5% 200V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0805 (metrisk 2012)
VJ0805A821JXCAR
DigiKeys produktnummer
VJ0805A821JXCAR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VJ0805A821JXCAR
Beskrivning
CAP CER 820PF 200V C0G/NP0 0805
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
VJ0805A821JXCAR Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,057" (1,45mm)