VJ0805A681JXACW1BC
DigiKeys produktnummer
BC1278TR-ND - Remsa och spole (TR)
BC1278CT-ND - Remsbit (CT)
BC1278DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VJ0805A681JXACW1BC
Beskrivning
CAP CER 680PF 50V C0G/NP0 0805
Tillverkarens standardleveranstid
24 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
680 pF ±5% 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0805 (metrisk 2012)
EDA-/CAD-modeller
VJ0805A681JXACW1BC Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,037" (0,95mm)