VJ0805A392GXARW1BC är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Datablad
Uppgradering
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Direkt
KYOCERA AVX
Parametrisk ekvivalent
Walsin Technology Corporation
3900 pF ±2% 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0805 (metrisk 2012)
VJ0805A392GXARW1BC
DigiKeys produktnummer
VJ0805A392GXARW1BC-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VJ0805A392GXARW1BC
Beskrivning
CAP CER 3900PF 50V C0G/NP0 0805
Tillverkarens standardleveranstid
23 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
VJ0805A392GXARW1BC Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Tolerans
±2%
Tjocklek (max)
0,053" (1,35mm)