VJ0805A391GXAAP är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Datablad
Uppgradering
Datablad
390 pF ±2% 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0805 (metrisk 2012)
VJ0805A391GXAAP
DigiKeys produktnummer
VJ0805A391GXAAP-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VJ0805A391GXAAP
Beskrivning
CAP CER 390PF 50V C0G/NP0 0805
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
VJ0805A391GXAAP Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Tolerans
±2%
Tjocklek (max)
0,057" (1,45mm)