VJ0805A332JXAAT
DigiKeys produktnummer
720-VJ0805A332JXAATTR-ND - Remsa och spole (TR)
720-VJ0805A332JXAATCT-ND - Remsbit (CT)
720-VJ0805A332JXAATDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VJ0805A332JXAAT
Beskrivning
CAP CER 3300PF 50V C0G/NP0 0805
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
3300 pF ±5% 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0805 (metrisk 2012)
EDA-/CAD-modeller
VJ0805A332JXAAT Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,057" (1,45mm)