VJ0805A330FXJCW1BC
DigiKeys produktnummer
720-VJ0805A330FXJCW1BCTR-ND - Remsa och spole (TR)
720-VJ0805A330FXJCW1BCCT-ND - Remsbit (CT)
720-VJ0805A330FXJCW1BCDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VJ0805A330FXJCW1BC
Beskrivning
CAP CER 33PF 16V C0G/NP0 0805
Tillverkarens standardleveranstid
23 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
33 pF ±1% 16V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0805 (metrisk 2012)
EDA-/CAD-modeller
VJ0805A330FXJCW1BC Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Tolerans
±1%
Tjocklek (max)
0,028" (0,70mm)