VJ0805A272JXQRW1BC är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
2700 pF ±5% 10V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0805 (metrisk 2012)
VJ0805A272JXQRW1BC
DigiKeys produktnummer
VJ0805A272JXQRW1BC-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VJ0805A272JXQRW1BC
Beskrivning
CAP CER 2700PF 10V C0G/NP0 0805
Tillverkarens standardleveranstid
21 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
VJ0805A272JXQRW1BC Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,053" (1,35mm)