VJ0805A102KXJPW1BC
DigiKeys produktnummer
720-VJ0805A102KXJPW1BCTR-ND - Remsa och spole (TR)
720-VJ0805A102KXJPW1BCCT-ND - Remsbit (CT)
720-VJ0805A102KXJPW1BCDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VJ0805A102KXJPW1BC
Beskrivning
CAP CER 1000PF 16V C0G/NP0 0805
Tillverkarens standardleveranstid
21 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
1000 pF ±10% 16V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0805 (metrisk 2012)
EDA-/CAD-modeller
VJ0805A102KXJPW1BC Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,035" (0,90mm)