VJ0805A101FLCAJ32 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
100 pF ±1% 200V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0805 (metrisk 2012)
VJ0805A101FLCAJ32
DigiKeys produktnummer
720-VJ0805A101FLCAJ32TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VJ0805A101FLCAJ32
Beskrivning
CAP CER 100 PF 200V NP0(C0G) 080
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
VJ0805A101FLCAJ32 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Tillv.
Egenskaper
Hög temperatur
Serie
Klassificeringar
AEC-Q200
Tolerans
±1%
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,057" (1,45mm)