VJ0603Y681JXJAP är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Vishay Vitramon
I lager: 8 000
Datablad
Uppgradering
Vishay Vitramon
I lager: 0
Datablad
Similar
Similar
Parametrisk ekvivalent
Parametrisk ekvivalent
680 pF ±5% 16V Keramiska kondensatorer X7R 0603 (metrisk 1608)
VJ0603Y681JXJAP
DigiKeys produktnummer
VJ0603Y681JXJAP-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VJ0603Y681JXJAP
Beskrivning
CAP CER 680PF 16V X7R 0603
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
VJ0603Y681JXJAP Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,031" (1,60 x 0,80mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,038" (0,97mm)