VJ0603Y392MXCAC är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Vishay Vitramon
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
Vishay Vitramon
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Parametrisk ekvivalent
3900 pF ±20% 200V Keramiska kondensatorer X7R 0603 (metrisk 1608)
VJ0603Y392MXCAC
DigiKeys produktnummer
VJ0603Y392MXCAC-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VJ0603Y392MXCAC
Beskrivning
CAP CER 3900PF 200V X7R 0603
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
VJ0603Y392MXCAC Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,031" (1,60 x 0,80mm)
Tolerans
±20%
Tjocklek (max)
0,038" (0,97mm)