VJ0603Y391KXAAC
DigiKeys produktnummer
720-VJ0603Y391KXAACTR-ND - Remsa och spole (TR)
720-VJ0603Y391KXAACCT-ND - Remsbit (CT)
720-VJ0603Y391KXAACDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VJ0603Y391KXAAC
Beskrivning
CAP CER 390PF 50V X7R 0603
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
390 pF ±10% 50V Keramiska kondensatorer X7R 0603 (metrisk 1608)
EDA-/CAD-modeller
VJ0603Y391KXAAC Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,031" (1,60 x 0,80mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,038" (0,97mm)