VJ0603Y182JXBAP är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Vishay Vitramon
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
Vishay Vitramon
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Parametrisk ekvivalent
Direkt
KEMET
1800 pF ±5% 100V Keramiska kondensatorer X7R 0603 (metrisk 1608)
VJ0603Y182JXBAP
DigiKeys produktnummer
VJ0603Y182JXBAP-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VJ0603Y182JXBAP
Beskrivning
CAP CER 1800PF 100V X7R 0603
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
VJ0603Y182JXBAP Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,031" (1,60 x 0,80mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,038" (0,97mm)