VJ0603Y103KXXCW1BC
DigiKeys produktnummer
720-1684-2-ND - Remsa och spole (TR)
720-1684-1-ND - Remsbit (CT)
720-1684-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VJ0603Y103KXXCW1BC
Beskrivning
CAP CER 10000PF 25V X7R 0603
Tillverkarens standardleveranstid
33 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
10000 pF ±10% 25V Keramiska kondensatorer X7R 0603 (metrisk 1608)
EDA-/CAD-modeller
VJ0603Y103KXXCW1BC Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,031" (1,60 x 0,80mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,034" (0,87mm)