VJ0603Y102JXXAC
DigiKeys produktnummer
720-1950-2-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VJ0603Y102JXXAC
Beskrivning
CAP CER 1000PF 25V X7R 0603
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
1000 pF ±5% 25V Keramiska kondensatorer X7R 0603 (metrisk 1608)
EDA-/CAD-modeller
VJ0603Y102JXXAC Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,031" (1,60 x 0,80mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,038" (0,97mm)