VJ0603Y102JLBAJ32
DigiKeys produktnummer
720-VJ0603Y102JLBAJ32TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VJ0603Y102JLBAJ32
Beskrivning
CAP CER 1000 PF 100V X7R 0603 PB
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
1000 pF ±5% 100V Keramiska kondensatorer X7R 0603 (metrisk 1608)
EDA-/CAD-modeller
VJ0603Y102JLBAJ32 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Tillv.
Egenskaper
Hög temperatur
Serie
Klassificeringar
AEC-Q200
Tolerans
±5%
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,031" (1,60 x 0,80mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,038" (0,97mm)