VJ0603D4R7VXPAJ är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Vishay Vitramon
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Vishay Vitramon
I lager: 0
Datablad
4.7 pF ±0,05pF 250V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0603 (metrisk 1608)
VJ0603D4R7VXPAJ
DigiKeys produktnummer
720-VJ0603D4R7VXPAJTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VJ0603D4R7VXPAJ
Beskrivning
MLCC
Tillverkarens standardleveranstid
19 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
VJ0603D4R7VXPAJ Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Egenskaper
Hög Q, låg förlust
Tolerans
±0,05pF
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,031" (1,60 x 0,80mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,037" (0,94mm)