VJ0603D101GXPAJ
DigiKeys produktnummer
720-VJ0603D101GXPAJTR-ND - Remsa och spole (TR)
720-VJ0603D101GXPAJCT-ND - Remsbit (CT)
720-VJ0603D101GXPAJDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VJ0603D101GXPAJ
Beskrivning
CAP CER 100PF 250V C0G/NP0 0603
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
100 pF ±2% 250V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0603 (metrisk 1608)
EDA-/CAD-modeller
VJ0603D101GXPAJ Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Hög Q, låg förlust
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,031" (1,60 x 0,80mm)
Tolerans
±2%
Tjocklek (max)
0,037" (0,94mm)