VJ0603A391JLBAJ32 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
TDK
I lager: 1 151
Datablad
390 pF ±5% 100V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0603 (metrisk 1608)
VJ0603A391JLBAJ32
DigiKeys produktnummer
720-VJ0603A391JLBAJ32TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VJ0603A391JLBAJ32
Beskrivning
CAP CER 390 PF 100V NP0(C0G) 060
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
VJ0603A391JLBAJ32 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Tillv.
Egenskaper
Hög temperatur
Serie
Klassificeringar
AEC-Q200
Tolerans
±5%
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,031" (1,60 x 0,80mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,038" (0,97mm)