VJ0603A180FXBCW1BC
DigiKeys produktnummer
720-VJ0603A180FXBCW1BCTR-ND - Remsa och spole (TR)
720-VJ0603A180FXBCW1BCCT-ND - Remsbit (CT)
720-VJ0603A180FXBCW1BCDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VJ0603A180FXBCW1BC
Beskrivning
CAP CER 18PF 100V C0G/NP0 0603
Tillverkarens standardleveranstid
21 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
18 pF ±1% 100V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0603 (metrisk 1608)
EDA-/CAD-modeller
VJ0603A180FXBCW1BC Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,031" (1,60 x 0,80mm)
Tolerans
±1%
Tjocklek (max)
0,034" (0,87mm)