VJ0603A121FLAAJ32
DigiKeys produktnummer
720-VJ0603A121FLAAJ32TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VJ0603A121FLAAJ32
Beskrivning
CAP CER 120 PF 50V NP0(C0G) 0603
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
120 pF ±1% 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0603 (metrisk 1608)
EDA-/CAD-modeller
VJ0603A121FLAAJ32 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Tillv.
Egenskaper
Hög temperatur
Serie
Klassificeringar
AEC-Q200
Tolerans
±1%
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,031" (1,60 x 0,80mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,038" (0,97mm)