VJ0603A100JXACW1BC
DigiKeys produktnummer
720-1596-2-ND - Remsa och spole (TR)
720-1596-1-ND - Remsbit (CT)
720-1596-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VJ0603A100JXACW1BC
Beskrivning
CAP CER 10PF 50V C0G/NP0 0603
Tillverkarens standardleveranstid
29 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
10 pF ±5% 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0603 (metrisk 1608)
EDA-/CAD-modeller
VJ0603A100JXACW1BC Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,031" (1,60 x 0,80mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,035" (0,90mm)