VJ0402Y392KLAAJ32
DigiKeys produktnummer
720-VJ0402Y392KLAAJ32TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VJ0402Y392KLAAJ32
Beskrivning
CAP CER 3900 PF 50V X7R 0402 PB
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
3900 pF ±10% 50V Keramiska kondensatorer X7R 0402 (metrisk 1005)
EDA-/CAD-modeller
VJ0402Y392KLAAJ32 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Tillv.
Egenskaper
Hög temperatur
Serie
Klassificeringar
AEC-Q200
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,039" x B 0,020" (1,00 x 0,50mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,024" (0,60mm)