VJ0402Y271JLXAJ32
DigiKeys produktnummer
720-VJ0402Y271JLXAJ32TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VJ0402Y271JLXAJ32
Beskrivning
CAP CER 270 PF 25V X7R 0402 PB T
Tillverkarens standardleveranstid
15 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
270 pF ±5% 25V Keramiska kondensatorer X7R 0402 (metrisk 1005)
EDA-/CAD-modeller
VJ0402Y271JLXAJ32 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Tillv.
Egenskaper
Hög temperatur
Serie
Klassificeringar
AEC-Q200
Tolerans
±5%
Storlek/dimension
L 0,039" x B 0,020" (1,00 x 0,50mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,024" (0,60mm)