VJ0402Y222MXJPW1BC är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Vishay Vitramon
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
Vishay Vitramon
I lager: 0
Datablad
2200 pF ±20% 16V Keramiska kondensatorer X7R 0402 (metrisk 1005)
VJ0402Y222MXJPW1BC
DigiKeys produktnummer
VJ0402Y222MXJPW1BC-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VJ0402Y222MXJPW1BC
Beskrivning
CAP CER 2200PF 16V X7R 0402
Tillverkarens standardleveranstid
24 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
VJ0402Y222MXJPW1BC Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,039" x B 0,020" (1,00 x 0,50mm)
Tolerans
±20%
Tjocklek (max)
0,022" (0,55mm)