VJ0402Y103JLAAJ32
DigiKeys produktnummer
720-VJ0402Y103JLAAJ32TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VJ0402Y103JLAAJ32
Beskrivning
CAP CER 10000 PF 50V X7R 0402 PB
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
10000 pF ±5% 50V Keramiska kondensatorer X7R 0402 (metrisk 1005)
EDA-/CAD-modeller
VJ0402Y103JLAAJ32 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Tillv.
Egenskaper
Hög temperatur
Serie
Klassificeringar
AEC-Q200
Tolerans
±5%
Storlek/dimension
L 0,039" x B 0,020" (1,00 x 0,50mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,024" (0,60mm)