VJ0402Y102MXAAP är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Vishay Vitramon
I lager: 22 000
Datablad
Uppgradering
Vishay Vitramon
I lager: 8 070
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Parametrisk ekvivalent
TDK
1000 pF ±20% 50V Keramiska kondensatorer X7R 0402 (metrisk 1005)
VJ0402Y102MXAAP
DigiKeys produktnummer
VJ0402Y102MXAAP-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VJ0402Y102MXAAP
Beskrivning
CAP CER 1000PF 50V X7R 0402
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
VJ0402Y102MXAAP Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Storlek/dimension
L 0,039" x B 0,020" (1,00 x 0,50mm)
Tolerans
±20%
Tjocklek (max)
0,024" (0,60mm)